آموزش آنلاين زبان انگليسي! آموزش آنلاين زبان انگليسي! .

آموزش آنلاين زبان انگليسي!

ويژگي هاي معلم خصوصي زبان خوب

مهارت هاي تلفظ ، واژگان و دستور زبان انگليسي عالي


به نظر واضح است ، اما پس از شروع آموزش خصوصي زبان انگليسي ، بايد مهارت هاي زباني خود را ادامه دهيد. دانش آموزان شما بايد بتوانند صحبت هاي شما را بفهمند و به دستور زبان شما اعتماد كنند. بعضي اوقات معلمان براي كمك به پيشرفت آنها از مديران خود بازخورد مفيدي نمي گيرند. در اينجا در م Instituteسسه فرهنگي Mall Galway ، همه دوره هاي آموزش معلم انگليسي ما شامل دوره هاي فشرده در تلفظ ، دستور زبان و واژگان است.

اعتماد به نفس و مهارت براي دادن درس هاي انگيزشي و جالب به دانش آموزان خود

معلمان كمي شبيه بازيگران هستند. براي اينكه دانش آموزانتان روي درس خود تمركز كنند و علاقه خود را حفظ كنند ، بايد يك نمايش بگذاريد. برخي از افراد ممكن است از انجام اين كار بسيار ناخوشايند باشند. به همين دليل دوره هاي ما به دانشجويان مهارت يادگيري و اطمينان به استفاده از آنها را مي دهد.

محتواي آموزشي خود را بسازيد

شما ممكن است در حال حاضر مشغول تدريس كتاب هاي درسي آموزش مكالمه زبان انگليسي باشيد ، اما مي خواهيد در كلاس راه هايي براي تهيه محتوا پيدا كنيد كه دانش آموزان شما را درگير و به چالش بكشد. معلماني كه محتواي عالي خلق مي كنند در بين دانش آموزان خود محبوب هستند و بازخورد خوبي مي گيرند.

ارزيابي

معلمان خوب انگليسي در ارزيابي پيشرفت ، نقاط قوت و ضعف دانش آموزان خود عالي هستند. تنها با ارزيابي صحيح دانش آموزان ، معلمان مي توانند به آنها كمك كنند تا خلا knowledge دانش را پر كنند و به آنها در يادگيري بهتر كمك كنند.

در تمرين مراقبه كنيد و خرد خود را بياموزيد.

معلمان خوب انگليسي در طول شغل خود پيشرفت مي كنند. شما مي توانيد اين كار را با تأمل در درس و تمرين خود و همچنين آموزش ميكروسكوپ انجام دهيد ، كه ما براي كمك به همه در دوره هاي آموزش معلم در اينجا در موسسه فرهنگي گالوي انجام مي دهيم. ما يادگيري شما را ضبط مي كنيم و شما آن را با همتايان و معلمان ما مرور مي كنيد تا ببينيد چه كاري بهتر انجام داده ايد و چه چيزي بهتر است.

بر موضوع خود مسلط شويد

اگر دوره هاي تخصصي انگليسي را تدريس مي كنيد ، براي جذب دانش آموزان و كمك به آنها در يادگيري اعم از علوم ، رياضيات ، تاريخ يا جغرافيا به واژگان نياز داريد. ما مي توانيم به شما كمك كنيم برخي از تمرينات و تمرينات را براي استفاده در كلاس و واژگاني كه مي توانيد در هر درس استفاده كنيد ، و نحوه تهيه و تطبيق مطالب را براي استفاده در كلاسهاي CLIL ياد بگيريد.

در كلاس از تكنولوژي استفاده كنيد

صفحات ، وب سايت ها و برنامه هاي تعاملي بخشي از وظيفه معلم است. بسيار مهم است كه مي توانيد از آنها به درستي استفاده كنيد و به دانشجويان در اين كار كمك كنيد. همچنين مهم است كه بتوانيد از همكاران منطقه كار پشتيباني كنيد تا آنها بتوانند به طور م effectivelyثر از فناوري استفاده كنند. دوره انگليسي و فناوري ما براي همه معلماني طراحي شده است كه مي خواهند مهارت هاي

خود را با فناوري ارتقا دهند.

با آخرين فنون و نظريه هاي معلمان انگليسي آشنا شويد. آموزش - هنر تدريس - دائماً در حال تغيير است زيرا تحقيقات نشان مي دهد كه يادگيرندگان چگونه بهتر عمل مي كنند. اگر مي خواهيد يك معلم انگليسي خوب باشيد ، مهم است كه در مورد آخرين تئوري هاي آموزش اطلاعات كسب كنيد و از آنها براي به روزرساني عمل خود استفاده كنيد. ايده خوبي است كه در وبلاگ ها و وب سايت هاي تحقيقاتي مشترك شويد و اگر به هر يك از دوره هاي آموزش معلم انگليسي ما بپيونديد ، درباره افكار نهايي بيشتر خواهيد آموخت.

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۴۲:۳۹ توسط:سارا حسيني موضوع:

مكالمه انگليسي در رستوران

امروز در مقاله مكالمه در يك رستوران از سايت انگليسي زبان ، قصد دارم ابتدا در مورد اهميت يادگيري چنين مكالمه اي و به طور كلي تقويت مهارت گفتاري براي زبان آموزان عزيز صحبت كنم ، و سپس نمونه اي از مكالمه در يك رستوران را به شما نشان مي دهم.

 
اهميت يادگيري مكالمه در يك رستوران

به نظر من ، مكالمه در يك رستوران بخشي از زبان انگليسي است كه هر زبان آموز در هر سطح بايد آن را ياد بگيرد. برخي از زبان آموزان قصد مهاجرت دارند يا مي خواهند به خارج از كشور سفر كنند ، زيرا يادگيري اين افراد براي صحبت در رستوران يك امر ضروري است. زيرا آنها قطعاً به آن احتياج خواهند داشت و اگر از قبل از چنين گفتگويي آگاهي نداشته باشند ، ممكن است با مشكل روبرو شوند.


اين عزيزان اگر در مورد مكالمه در رستوران كمي مطالعه كرده باشند ، مي توانند به راحتي غذاي مورد نظر خود را سفارش دهند و مي توانند آن قسمت از مكالمه را به زبان انگليسي بدون مشكل انجام دهند و به گونه اي به تقويت مهارت گفتاري خود بپردازند


اما آيا اين بدان معناست كه فقط كساني كه مي خواهند به خارج از كشور سفر كنند بايد در رستوران صحبت كنند؟ البته جواب منفي است!


اگر در حال يادگيري زبان انگليسي هستيد ، بايد هميشه مكالمه انگليسي خود را افزايش دهيد.
اين مكالمه مي تواند در هر مكان و هر زمان انجام شود. مكالمه در رستوران يكي از پر استفاده ترين قسمتهاي آموزش زبان انگليسي است.


فرض كنيد به سطح پيشرفته اي رسيده ايد ، اما اگر كسي از شما بپرسد چگونه مي توانم در رستوران سفارش دهم ، نمي توانيد جواب دهيد ، قطعاً خجالتي خواهيد شد و پشيمان خواهيد شد. اما به غير از اين ، فرض كنيد شما يك فيلم انگليسي تماشا كرده ايد و بخشي از فيلم در يك رستوران اتفاق مي افتد ، من فكر مي كنم شما به اهميت صحبت كردن در يك رستوران اينجا پي برده ايد.

نمونه اي از مكالمه در رستوران

You are very welcome, how can I help you?

خيلي خوش آمديد، چطور مي‌تونم كمكتون كنم؟

 

Thank you sir, I want a table for four.

متشكرم آقا، يك ميز چهار نفره مي‌خوام.

Sure madame, this way please. And here is your menu.

البته خانم، از اين طرف لطفا. بفرماييد منوي شما.

 

Thanks we'll be ready in 5 minutes.

ممنونم، تا پنج دقيقه‌ي ديگر سفارش مي‌دهيم.

(Minutes later ...)

 

چند دقيقه بعد...

Can I take your order?

مي‌تونم سفارشتون رو بگيرم؟

 

Yes,we already

بله ما آماده ايم.

 

OK what would you like for starter?

براي پيش عذا چه چيزي سفارش ميدين؟

 

We prefer to have salad.

سالاد مي‌خوايم.

 

And what would you like for main course?

و غداي اصلي چطور؟

 

We all want to order steak today.

هر چهارتامون امروز مي‌خوايم استيك سفارش بديم.

اميدوارم اين مكالمه به تقويت مهارت گفتاري و دانش شما در مكالمه انگليسي در رستوران كمك كرده باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۵۲:۴۹ توسط:سارا حسيني موضوع:

يادگيري كلمات زبان انگليسي

صحبت از يادگيري زبان انگليسي كه مي‌شود يادگيري كلمات و واژگان انگليسي بخش مورد علاقه بنده است! چه براي خودم چه هنگام تدريس به شاگردانم
اگرچه يادگيري واژگان انگليسي يكي از مهارت هاي اصلي زبان نيست ، اما براي تقويت همه مهارت ها مانند listening ، speaking ، writing و reading ، دانش آموزان بايد واژگان خود را افزايش دهند تا بتوانند به راحتي به زبان صحبت كنند.


به عنوان مثال ، براي برقراري ارتباط روان به زبان انگليسي ، بايد با ساختارهاي گرامري آشنا باشيد و نحوه استفاده صحيح از آنها را بدانيد. اما فقط دانستن ساختارها و قوانين دستوري زبان انگليسي كافي نيست.

هميشه به خاطر داشته باشيد كه يادگيري واژگان انگليسي هرگز پايان نمي يابد و دانش شما محدود نيست. در نتيجه ، هر دو زبان آموزان پيشرفته و متوسط ​​مي توانند هر روز واژگان جديدي بياموزند و واژگان را به كساني كه زبان اول آنها انگليسي است نزديك كنند.

براي يادگيري كلمات زبان انگليسي بيخيال برنامه ريزي شويد!!

اين ممكن است عجيب ترين جمله اي باشد كه تاكنون شنيده ايد. ولي اين طرح به ما امكان مي دهد زودتر به اهداف خود برسيم.  منظور ما اين است كه ما قصد يادگيري انعطاف پذير كلمات انگليسي را در هر زمان و هر مكان داريم. حالا يعني چي؟؟

به عنوان مثال ، آن را به روزها و ساعت هاي خاص هفته محدود نكنيد. اگر سعي كنيد كلمات انگليسي را هر روز مرور كرده و ياد بگيريد ، سريعتر از آنچه فكر مي كنيد تأثير آن را خواهيد ديد.

به عنوان مثال ، اگر مي خواهيد هر هفته دو تا سه ساعت انگليسي ياد بگيريد ، توصيه مي كنيم اين زمان را بين هر روز از هفته اختصاص دهيد و فقط حدود بيست دقيقه در روز اختصاص دهيد.

اين نتيجه بسيار بهتر از تمرين و مرور كلمات انگليسي براي چند ساعت در روز خواهد بود.

مرور و بازبيني كلمات انگليسي فراموش نشود

قبلاً اشاره كرديم كه شما بايد انعطاف پذير باشيد. مي توانيد در هر زمان و هر مكان آماده يادگيري كلمات جديد باشيد يا كلماتي را كه قبلاً ياد گرفته ايد مرور كنيد.

اما ثانيا ، شما بايد فرصت چنين كاري را فراهم كنيد. اين بدان معناست كه به عنوان دانش آموزي كه مي خواهيد واژگان انگليسي خود را گسترش دهيد ، بهتر است هميشه يك دفتر يادداشت كوچك از كلمات داشته باشيد كه اخيراً ياد گرفته ايد.

يا اگر فكر مي كنيد آوردن آن را فراموش كرده ايد ، توصيه مي كنم از يادداشت هاي تلفن همراه خود استفاده كنيد.
در اين صورت ، شما از زمان خود بسيار مفيدتر استفاده خواهيد كرد. از آنجا كه شما چيزي براي يادگيري يا مرور با خود داريد ، انگيزه بيشتري براي ارائه و يافتن فرصت هايي براي انجام آن خواهيد داشت.

در نتيجه ، شما تمام تلاش خود را براي انجام اين كار در طول روز انجام مي دهيد و حتي ممكن است مجبور نباشيد آن روز وقت زيادي را براي يادگيري يا مرور كلمات انگليسي صرف كنيد.

چه چيزي بهتر از اين؟ وقتي مي بينيد هركسي زمان خود را هدر مي دهد و شنا بيشترين بازدهي را دارد انگيزه زيادي پيدا مي كنيد!به عنوان مثال اوقات مرده ، مواقعي است كه در صف بانك انتظار مي كشيد يا منتظر رسيدن اتوبوس و غيره هستيد.

حالا با قدرت يادگيري كلمات را استارت بزنيد و از يادگيري لذت ببريد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۳:۳۲ توسط:سارا حسيني موضوع: